BASE Distribütörü +90 216 394 47 59 (pbx) satis@baseayakkabi.com TALEP FORMU E-MAĞAZA

i-daptive Teknolojisi Akıllı Adaptif Sistem

i-daptive Teknolojisi

i-Daptive, Base Protection tarafından yeni Kaptiv® ayakkabı serisi için oluşturulan devrim niteliğindeki teknolojidir. Size inanılmaz dinamik bir konfor hissi vermek için geliştirilmiştir.

Poliüretan formülasyonu ayakkabının yaşam döngüsünü uzatır ve taban ömrü boyunca güvenlik ve konforunu korur. Bu teknoloji ile donatılan Base iş ayakkabıları son derece dayanıklıdır.

i-Daptive Nasıl Çalışır?

  • Ayağa stabilite kazandırır ve küçük yanal salınımlar durumunda ayağın eksenini düzeltir ve onu en uygun konuma getirir.
  • "Değişken Geometri" adı verilen modüler bir işlemle topuktan parmağa geçişe akışkanlık vererek yürüyüşü kolaylaştırır.
  • Zeminin pürüzlü, pürüzlü yüzeyine uyum sağlar, ayağın stabilitesi üzerindeki etkileri yansıtan ve azaltan aktif bir süspansiyon gibi davranır.

i-daptive®, her koşulda güvenlik ve konfor sağlamak için çalışma türüne bağlı olarak değişen değişken bir davranışa sahiptir.

KONFOR MODU

i-daptive Konfor Modu

i-daptive®, absorbe edilen enerjinin bir kısmını yürüme döngüsüyle biyomekanik olarak uyumlu bir şekilde geri döndürerek yorgunluk giderici etkiyi garanti eder.

DİNAMİK MOD

i-daptive Dinamik Mod

Sistemin değişken geometrisi sayesinde, farklı kullanım koşullarına anında uyum sağlamanız garanti edilir.

OFF-ROAD MODU

i-daptive Off-Road Modu

Engebeli arazide travma ve burkulma riskini azaltmak, ayağınızı eksende tutmak ve eklemleriniz üzerindeki basıncı hafifletmek için sürekli çalışan stabilite kontrol sistemi ile sağlanır.

Tek bir sistemde dört avantaj sağlar.

i-daptive®, güvenlik ayakkabılarına uygulanan ve sayısız fayda sağlayan akıllı teknolojidir.

Bu sayfayı paylaşın