BASE Distribütörü +90 216 394 47 59 (pbx) satis@baseayakkabi.com TALEP FORMU E-MAĞAZA

Sertifikalar ISO 14001 ve OHSAS 18001

Sertifikalar

İşletme Yönetimi Sertifikası UNI EN ISO 14001:2004

Base ekolojik sürdürülebilir bir yönetim politikası benimser. Bu politikayı pekiştirmek için DNV Business Assurance tarafından ISO 14001 Sertifikası almıştır. UNI EN ISO 14001:2004'e göre Base, aşamalı olarak eko-sürdürülebilir malzemeler sunarak zararlı maddelerin kullanımını azaltmak için çalışır.

Atık geri dönüşümü ve bertaraf maliyetlerinin azaltılması, çalışanların çevre konularına yönelik farkındalığı ve eğitimi, tedarikçilere ve çevreye özen gösteren üçüncü tarafların seçilmesi, çevrenin korunmasına yönelik bir izleme sisteminin başlatılması, sürdürülebilir bir sürdürülebilirlik sağlamak için yürüttüğü prosedürlerdir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası OHSAS 18001

İşçilerin güvenliğini ve sağlığını güvence altına almak, Base için birincil, stratejik ve bağlayıcı bir amaçtır. Base, Uluslararası DNV İş Güvencesi ajansı tarafından verilen OHSAS 18001 Sertifikasına sahiptir. Bu sertifika "şirket yönetim sisteminin kontrol edildiğini ve referans standarda uygun olduğunu" kanıtlamaktadır. Ayrıca resmi olarak şirketin çalışanlarının sağlığını ve güvenliğini aktif olarak korumaya çalıştığını gösterir.

Art. 2087 Medeni Kanununa göre, "Girişimci, şirketi yönetmek için gerekli tüm tedbirleri, işçilerin fiziksel koşullarını ve kişiliğini korumak için benimsemelidir". Firmamız mesleki koşulları iyileştirmek için sürekli bir araştırma yapar. Etkin bir emniyet yönetim sistemi için önce riskleri analiz edip olası tehlikelere karşı önlem alır. Bu, DNV İş Güvencesinin anahtar konseptlerinden biridir.

Kararlı raf üniteleri. makine verimliliği, serbest koridorlar, çalışma ortamını daha güvenli hale getirmek için alınması gereken bazı önlemlerdir. Risk faktörü işaretleri ve kolayca fark edilebilecek yerlerde acil durum sistemlerinin (güvenlik çıkışları, yangın söndürücüler vs.) varlığı diğer güvenlik faktörleridir.

Bu sayfayı paylaşın